Přihlásit se
  • Divišov
  • Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy
  • Středočeský kraj
  • CTP
  • Maso Třebovle
  • Bakker
  • Jawa
  • Weber
  • Isostar
  • Ferdinand
  • Micronix
  • Karel Starosta & Syn
  • Interier Miriam
  • Ingmar
  • Geodet-Praha
  • Perfectsoft
<<<Květen2018>>>
PondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
30
    01
      02
        03
          04
            05
            • 10:15 Nespeky/Pyšely - Divišov/Ostředek (OP starší přípravka 5+1 sk.A 20.kolo)
            • 17:00 Kamberk - Divišov B (III.tř.sk.B 20.kolo)
            06
            • 11:00 Křečovice - Divišov (OP mladší žáci 7+1 sk.B 16.kolo)
            • 17:00 Velim - Divišov A (I.A.tř.sk.B 24.kolo)
            07
              08
              • 17:00 Divišov B - Dolní Kralovice B (III.tř.sk.B 14.kolo)
              09
                10
                  11
                    12
                    • 09:00 Divišov/Ostředek - Bystřice (OP starší přípravka 5+1 sk.A 21.kolo)
                    • 10:45 Divišov - Pecerady (OP mladší žáci 7+1 sk.B 17.kolo)
                    • 17:00 Divišov A - Lysá nad Labem (I.A.tř.sk.B 25.kolo)
                    13
                    • 15:00 Divišov B - Nesperská Lhota (III.tř.sk.B 21.kolo)
                    14
                      15
                        16
                        • 17:00 Divišov/Ostředek - Vlašim A (OP starší přípravka 5+1 sk.A 14.kolo)
                        17
                          18
                            19
                            • 09:30 Poříčí nad Sázavou - Divišov (OP mladší žáci 7+1 sk.B 18.kolo)
                            • 10:15 Vyšehořovice - Divišov A (I.A.tř.sk.B 26.kolo)
                            • 17:00 Kondrac B - Divišov B (III.tř.sk.B 22.kolo)
                            20
                            • 09:00 Zdislavice - Divišov/Ostředek (OP starší přípravka 5+1 sk.A 22.kolo)
                            21
                              22
                                23
                                  24
                                    25
                                      26
                                      • 09:00 Divišov/Ostředek - Ratměřice (OP starší přípravka 5+1 sk.A 23.kolo)
                                      • 10:45 Divišov - Senohraby (OP mladší žáci 7+1 sk.B 10.kolo)
                                      • 17:00 Divišov A - Čelákovice (I.A.tř.sk.B 27.kolo)
                                      27
                                      • 15:00 Divišov B - Trhový Štěpánov B (III.tř.sk.B 23.kolo)
                                      28
                                        29
                                          30
                                          • 18:00 Vlašim B - Divišov/Ostředek (OP starší přípravka 5+1 sk.A 15.kolo)
                                          31
                                            01
                                              02
                                              • 10:15 ? - Divišov/Ostředek (OP starší přípravka 5+1 sk.A 24.kolo)
                                              • 17:00 Luštěnice - Divišov A (I.A.tř.sk.B 28.kolo)
                                              • 17:00 Bílkovice - Divišov B (III.tř.sk.B 24.kolo)
                                              03
                                              • 10:15 Trhový Štěpánov/Zruč - Divišov (OP mladší žáci 7+1 sk.B 11.kolo)