Přihlásit se
  • Divišov
  • Středočeský kraj
  • CTP
  • Maso Třebovle
  • Bakker
  • Jawa
  • Weber
  • Isostar
  • Micronix
  • Karel Starosta & Syn
  • Interier Miriam
  • Ingmar
  • Geodet-Praha
  • Perfectsoft
<<<Říjen2017>>>
PondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
25
    26
    • 17:00 trénink starší přípravka a mladší žáci (hřiště)
    • 18:00 trénink A (hřiště)
    27
    • 18:00 fotbálek (hřiště)
    28
    • 16:30 trénink starší přípravka a mladší žáci (hřiště)
    • 18:00 trénink A (hřiště)
    29
    • ??:?? Divišov - Teplýšovice (Garda)
    30
    • 11:00 Bílkovice - Divišov/Ostředek (OP starší přípravka 5+1 sk.C 6.kolo)
    • 14:00 Čechtice - Divišov B (III.tř.sk.B 6.kolo)
    • 16:00 Kosmonosy - Divišov A (I.A.tř.sk.B 8.kolo)
    01
      02
        03
        • 17:00 trénink starší přípravka a mladší žáci (hřiště)
        • 18:00 trénink A (hřiště)
        04
        • 18:00 fotbálek (hřiště)
        05
        • 16:30 trénink starší přípravka a mladší žáci (hřiště)
        • 18:00 trénink A (hřiště)
        06
        • ??:?? Přestavlky - Divišov (Garda)
        07
        • 09:00 Divišov/Ostředek - Zdislavice (OP starší přípravka 5+1 sk.C 7.kolo)
        • 10:45 Divišov - Zdislavice (OP mladší žáci 7+1 sk.A 7.kolo)
        • 16:00 Divišov A - Velim (I.A.tř.sk.B 9.kolo)
        08
        • 15:00 Divišov B - Kamberk (III.tř.sk.B 7.kolo)
        09
          10
          • 17:00 trénink starší přípravka a mladší žáci (hřiště)
          • 18:00 trénink A (hřiště)
          11
          • 16:00 Vlašim - Divišov/Ostředek (OP starší přípravka 5+1 sk.C 1.kolo)
          • 18:00 fotbálek (hřiště)
          12
          • 16:30 trénink starší přípravka a mladší žáci (hřiště)
          • 18:00 trénink A (hřiště)
          13
            14
            • 10:15 Kácov - Divišov/Ostředek (OP starší přípravka 5+1 sk.C 8.kolo)
            15
            • 10:15 Benešov - Divišov (OP mladší žáci 7+1 sk.A 8.kolo)
            • 15:00 Nesperská Lhota - Divišov B (III.tř.sk.B 8.kolo)
            • 15:30 Lysá nad Labem - Divišov A (I.A.tř.sk.B 10.kolo)
            16
              17
              • 17:00 trénink starší přípravka a mladší žáci (hřiště)
              • 18:00 trénink A (hřiště)
              18
              • 18:00 fotbálek (hřiště)
              19
              • 16:30 trénink starší přípravka a mladší žáci (hřiště)
              • 18:00 trénink A (hřiště)
              20
                21
                • 09:00 Divišov/Ostředek - Vracovice (OP starší přípravka 5+1 sk.C 9.kolo)
                • 10:45 Divišov - Votice (OP mladší žáci 7+1 sk.A 9.kolo)
                • 15:30 Divišov A - Vyšehořovice (I.A.tř.sk.B 11.kolo)
                22
                • 15:00 Divišov B - Kondrac B (III.tř.sk.B 9.kolo)
                23
                  24
                  • 17:00 trénink starší přípravka a mladší žáci (hřiště)
                  • 18:00 trénink A (hřiště)
                  25
                  • 18:00 fotbálek (hřiště)
                  26
                  • 16:30 trénink starší přípravka a mladší žáci (hřiště)
                  • 18:00 trénink A (hřiště)
                  27
                    28
                    • 10:15 Čelákovice - Divišov A (I.A.tř.sk.B 12.kolo)
                    • 12:15 Trhový Štěpánov B - Divišov B (III.tř.sk.B 10.kolo)
                    29
                    • 10:15 Teplýšovice - Divišov (OP mladší žáci 7+1 sk.A 10.kolo)
                    • 10:15 Kamberk/Louňovice pod Blaníkem - Divišov/Ostředek (OP starší přípravka 5+1 sk.C 10.kolo)
                    30
                      31
                      • 18:00 trénink A (hřiště)
                      01
                      • 18:00 fotbálek (hřiště)
                      02
                      • 18:00 trénink A (hřiště)
                      03
                        04
                        • 10:15 Divišov B - Bílkovice (III.tř.sk.B 11.kolo)
                        • 14:00 Divišov A - Luštěnice (I.A.tř.sk.B 13.kolo)
                        05